Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 22.9.2021
č. 26/2021 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
ÚP Káraný
č. 25/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích
č. 23/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 13/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o době a místě konání voleb
č. 15/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Vyrozumění o termínu školení OVK
č. 20/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Svolání 1. zasedání OVK
č. 14/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 30.6.2021
č. 19/2021 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Oznámení o veřejném projednání návrhu opatření obecné povahy změny č. 3 ÚP.
č. 16/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Návrh Změny č.3 ÚP Lázně Toušeň
č. 17/2021 | Územní plán Územní plán |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 | ||
|
Veřejná vyhláška o uložení písemnosti
č. 18/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet 2019
č. 17/2020 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 5.5.2021
č. 22/2021 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
veř. vyhláška
č. 6/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout |