Úřední deska

Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků.
Stáhnout
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení
Oznámení
Příloha 1 Příloha 2
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen.
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen.
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim.
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024.

Archiv úřední desky (234 položek)

Dokumenty po datu sejmutí.

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Oznámení vlastníkům a uživatelům nemovitostí o plánované realizaci stavby
č. 42/2026 | Oznámení
Oznámení vlastníkům a uživatelům nemovitostí o plánované realizaci stavby VVN-V1997_V1998 – zvýšení přenosové schopnosti.
Příloha 1 Příloha 2
Záměr pronájmu 1/2026
č. 41/2026 | Záměr pronájmu
Záměr pronájmu
Stáhnout
Veřejná vyhláška Opatření obecné povahy
č. 40/2026 | OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY
OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY
Příloha 1 Příloha 2
Veřejná vyhláška, opatření obecné povahy, stanovení přechodové úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 33/2026 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Příloha 1 Příloha 2
Opatření obecné povahy
č. 34/2026 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5
Rozhodnutí povolení stavby
č. 39/2026 | Rozhodnutí
Rozhodnutí
Stáhnout
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 24.6.2026
č. 32/2026 | Konání Zastupitelstva
Konání Zastupitelstva
Stáhnout
Závěrečný účet 2025 návrh
č. 24/2026 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
č. 31/2026 | Zprávy
Zprávy
Stáhnout
Závěrečný účet 2024
č. 20/2025 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 27/2026 | Konání Zastupitelstva
Konání Zastupitelstva
Stáhnout
Opatření obecné povahy veřejnou vyhláškou
č. 25/2026 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Stáhnout
Veřejná vyhláška, opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 23/2026 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Příloha 1 Příloha 2
Porovnání všech položek výpočtu (kalkulace) cen pro vodné a stočné za kalendářní rok 2025 a dosažené skutečnosti v témže roce
č. 15/2026 | Oznámení
Oznámení
Stáhnout
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 6.5.2026
č. 22/2026 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
Opatření obecné povahy městyse Lázně Toušeň č. 1/2026
č. 21/2026 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Stáhnout
Dodatek č.1
č. 20/2026 | Veřejnoprávní smlouvy
Veřejnoprávní smlouvy
Stáhnout
Veřejná vyhláška
č. 9/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Návrh opatření obecné povahy veřejnou vyhláškou
č. 13/2026 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Stáhnout
Veřejná vyhláška
č. 10/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout