Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2025
č. 53/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse na rok 2025
Schválený rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2025. |
|||
|
Rozpočtové opatření 1/2025
č. 24/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání zastupitelstva
Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse. |
|||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 39/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy, přechodná úprava provozu na silnici č. II/245 v k. ú. Lázně Toušeň
č. 35/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
|||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 15.10.2025
č. 32/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích
č. 33/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Nařízení města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
č. 16/2025 | Nařízení - MÚ Brandýs Nařízení - MÚ Brandýs |
Stáhnout | ||
|
Zveřejnění návrhu změny č. 1a ÚRP a Veřejné projednání o návrhu Změny č. 1a ÚRP s výkladem zpracovatele
č. 28/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
|||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 31/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o době a místě konání voleb
č. 30/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Vyrozumění členů OVK, jejichž účast na školení je povinná, o termínech školení
č. 27/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 26/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 25/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 4/2025
č. 29/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - oznámení o zveřejnění Návrhu Zprávy o uplatňování Zásad územního rozvoje Středočeského kraje
č. 23/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 23.7.2025
č. 22/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 21/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 25.6.2025
č. 19/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout |