Úřední deska

Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků.
Stáhnout
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení
Oznámení
Příloha 1 Příloha 2
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen.
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen.
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim.
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024.

Archiv úřední desky (234 položek)

Dokumenty po datu sejmutí.

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 4/2024
č. 52/2024 | Obec. záv. vyhl./nař.
Obec. záv. vyhl./nař.
Stáhnout
Návrh rozpočtu městyse Lázně Toušeň na rok 2025
č. 49/2024 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Návrh rozpočtu Služby městyse Lázně Toušeň na rok 2025
č. 57/2024 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Návrh rozpočtu ZŠ a MŠ Lázně Toušeň na rok 2025
č. 56/2024 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočtové opatření 1/2024
č. 27/2024 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2024
č. 36/2023 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočtové opatření 2/2024
č. 45/2024 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet 2024 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 39/2023 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet 2024 a Střednědobý výhled rozpočtu– Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň, p.o.
č. 41/2023 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 51/2024 | Konání Zastupitelstva
Konání Zastupitelstva
Stáhnout
Nařízení Státní veterinární správy - mimořádná veterinární opatření - vysoce nebezpečná nákaza - drůbež a ostatní ptactvo
č. 50/2024 | Veterinární opatření
Veterinární opatření
Příloha 1 Příloha 2
VV - opatření obecné povahy - Zásady regulace pajasanu žláznatého (Ailanthus altisima) v České republice
č. 48/2024 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 46/2024 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 3/2024
č. 44/2024 | Obec. záv. vyhl./nař.
Obec. záv. vyhl./nař.
Stáhnout
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 2/2024
č. 43/2024 | Obec. záv. vyhl./nař.
Obec. záv. vyhl./nař.
Stáhnout
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 1/2024
č. 42/2024 | Obec. záv. vyhl./nař.
Obec. záv. vyhl./nař.
Stáhnout
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - pajasan žláznatý
č. 37/2024 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Souhrn přijatých usnesení ze Zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaném dne 18. 9. 2024
č. 41/2024 | Usnesení Zastupitelstva
Usnesení Zastupitelstva
Stáhnout
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 18.9.2024
č. 38/2024 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích pro uzavírku silnice č. II/245 ul. Hlavní, k. ú. Lázně Toušeň
č. 36/2024 | Opatření obecné povahy
Opatření obecné povahy
Příloha 1 Příloha 2