Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Dražební vyhláška o provedení elektronické dražby nemovitých věcí
č. 30/2024 | Elektronické dražby Elektronické dražby |
Stáhnout | ||
|
Sdělení Odboru životního prostředí, oddělení ochrany ovzduší, Městského úřadu Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
č. 07/2024 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o době a místu konání voleb
č. 33/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 32/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva Středočeského kraje
č. 28/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 35/2024 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu 1/2024
č. 34/2024 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Opatření obecné povahy - podmínky uplatňování Zásad regulace bolševníku velkolepého
č. 31/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o umístění stavby - sítě el. komunikace "FFTx_P_Superb_Lázně_Toušeň_LAPRA1-11010-115741"
č. 29/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Souhrn přijatých usnesení ze Zasedání zastupitelstva konaného dne 24. 6. 2024
č. 25/2024 | Usnesení Zastupitelstva Usnesení Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 24. 6. 2024
č. 24/2024 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Oznámení - Omexon, realizace přeložek vedení VVN z důvodu výstavby nového vlakového koridoru
č. 04/2024 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 23/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - bolševník velkolepý
č. 22/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet 2023 - návrh
č. 20/2024 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 Příloha 13 | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň 2022
č. 25/2023 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 21/2024 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Oznámení zahájení územního řízení - "FTTx_P_Superb_Lázně_Toušeň_LAPRA1-11010-115741"
č. 19/2024 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Oznámení o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu
č. 18/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Vyrozumění členů okrskové volební komise, jejichž účast na školení je povinná, o termínech školení
č. 17/2024 | Volby Volby |
Stáhnout |