Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 14/2026 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
č. 11/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 25.3.2026
č. 8/2026 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška, opatření obecné povahy -stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 7/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o zveřejnění návrhu opatření obecné povahy
č. 6/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Stáhnout | ||
|
Zeměměřický úřad - provádění zeměměřických prací pro vedení Základní báze geografických dat České republiky v letošním roce na území obce
č. 4/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy, stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 3/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 5/2026 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Změny č. 17 Zásad územního rozvoje Středočeského kraje
č. 2/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 3/2025
č. 12/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 17.12.2025
č. 43/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška opatření obecné povahy
č. 40/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Služby městyse Lázně Toušeň - Návrh rozpočtu na rok 2026
č. 37/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu ZŠ a MŠ Lázně Toušeň na rok 2026
č. 41/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 – Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň, p.o.
č. 38/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 36/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu městyse na rok 2026
Návrh rozpočtu městyse Lázně Toušeň na rok 2026 k veřejnému připomínkování. |
|||
|
Rozpočtové opatření 2/2025
č. 34/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2025 - ZŠ a MŠ Lázně Toušeň
č. 59/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2025 - Služby městyse Lázně Toušeň
č. 58/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |