Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2025
č. 53/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse na rok 2025
Schválený rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2025. |
|||
|
Rozpočtové opatření 1/2025
č. 24/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání zastupitelstva
Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse. |
|||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 39/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy, přechodná úprava provozu na silnici č. II/245 v k. ú. Lázně Toušeň
č. 35/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
|||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 15.10.2025
č. 32/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích
č. 33/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Nařízení města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
č. 16/2025 | Nařízení - MÚ Brandýs Nařízení - MÚ Brandýs |
Stáhnout | ||
|
Zveřejnění návrhu změny č. 1a ÚRP a Veřejné projednání o návrhu Změny č. 1a ÚRP s výkladem zpracovatele
č. 28/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
|||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 31/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o době a místě konání voleb
č. 30/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Vyrozumění členů OVK, jejichž účast na školení je povinná, o termínech školení
č. 27/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 26/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 25/2025 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 4/2025
č. 29/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - oznámení o zveřejnění Návrhu Zprávy o uplatňování Zásad územního rozvoje Středočeského kraje
č. 23/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 23.7.2025
č. 22/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 21/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 25.6.2025
č. 19/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout |