Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Závěrečný účet 2024 - návrh
č. 17/2025 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2023
č. 26/2024 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 18/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Pozvánka ke zkouškám znalosti hub v roce 2025
č. 04/2025 | Pozvánka Pozvánka |
Stáhnout | ||
|
Porovnání všech položek výpočtu cen pro vodné a stočné za kalendářní rok 2024 a dosažení skutečnosti v témže roce
č. 13/2025 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Finanční úřad pro Středočeský kraj
č. 12/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 3/2025
č. 15/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 2/2025
č. 14/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Finanční úřad pro Středočeský kraj
č. 10/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
č. 09/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 26. 3. 2025
č. 08/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň o místním poplatku za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci 1/2025
č. 07/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 05/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 1/2025
č. 03/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
č. 06/2025 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Hromadný předpisný seznam
č. 01/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Oznámení zveřejnění údajů o vydané změně č. 3 územního plánu Nový Vestec
č. 02/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 3/2024
č. 11/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Nařízení Státní veterinární správy, kterým se mění nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2024/172068-S ze dne 27. 11. 2024
č. 55/2024 | Veterinární opatření Veterinární opatření |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 11. 12. 2024
č. 54/2024 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout |