Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 16/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Volby do Evropského parlamentu - Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 08/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Celkové porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné za rok 2023
č. 14/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - hromadný předpisný seznam Daně z nemovitých věcí na rok 2024
č. 15/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - oznámení o projednávání návrhu zadání územního plánu Lázně Toušeň
č. 12/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - hromadný předpisný seznam č. j. 1611967/24/2100-11530-200796, DAŇ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ NA ROK 2024
č. 10/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu
č. 13/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy č. 1/2024, Vlk obecný
č. 11/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Toušeňská pouť 2024
č. 09/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 6. 3. 2024
č. 06/2024 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
VV - opatření obecné povahy, stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 05/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 03/2024 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Výzva občanům k podávání podnětů pro nový územní plán Lázně Toušeň
č. 02/2024 | Územní plán Územní plán |
|||
|
Veřejná vyhláška - Návrh opatření obecné povahy, výjimka ze zákazu - vlk obecný
č. 01/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 12. 12. 2023
č. 37/2023 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Seznam nedostatečně identifikovaných vlastníků
č. 27/2023 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2023
č. 30/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet obce na rok 2023
č. 36/2022 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu 2024
č. 34/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 35/2023 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout |