Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 12. 4. 2023
č. 15/2023 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Strategický plán rozvoje území městyse Lázně Toušeň pro období 2014 - 2024
č. 13/2023 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Vyhlášení konkursního řízení na obsazení pracovního místa ředitele/ředitelky Základní školy a Mateřské školy Lázně Toušeň
č. 10/2023 | Výběrová řízení Výběrová řízení |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy, stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích, na silnici č. II/245 ul. Hlavní, na silnici č.: III/2453 Nehvizdská a na místních komunikacích z důvodu konání kulturní akce "Toušeňská pouť 2023"
č. 11/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zatupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 12/2023 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Okresní soud Praha- východ, vyhláška - usnesení o určení data smrti
č. 8/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 3/2022
č. 7/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Pozvánka na vlnou hromadu honebního společenstva Toušeň
č. 6/2023 | Pozvánka Pozvánka |
Stáhnout | ||
|
COVID 19 - Telefonní číslo pro žadatele o zvláštní přenosnou volební schránku (karanténa/izolace)
č. 5/2023 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o době a místě konání volby prezidenta - 2. kolo
č. 4/2023 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
COVID 19 - Telefonní číslo pro žadatele o zvláštní přenosnou volební schránku (karanténa/izolace)
č. 1/2023 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Volba prezidenta ČR - umístění volebních stanovišť ve SK
č. 37/2022 | Volby Volby |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Oznámení o době a místě konání volby prezidenta
č. 34/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 33/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Volba prezidenta ČR - Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 31/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Výsledky hlasování ve volebním okrsku
č. 3/2023 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 14. 12. 2022
č. 35/2022 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Magistrát města Kladna - veřejná vyhláška, hromadný předpis k nahlédnutí, místní poplatek za rok 2020
č. 29/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Magistrát města Kladna - veřejná vyhláška, hromadný předpis k nahlédnutí, místní poplatky 2021
č. 30/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 2/2022
č. 23/2022 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |