Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 47/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Sazebník úhrad za poskytování informací
č. 40/2024 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Rozhodnutí o žádosti o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 39/2024 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle § 18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
Zprávy Zprávy |
— | Stáhnout | |
|
Střednědobý výhled rozpočtu 2024-2028
č. 2/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Oznámení vlastníkům a uživatelům nemovitostí o plánované realizaci stavby
č. 42/2026 | Oznámení Oznámení vlastníkům a uživatelům nemovitostí o plánované realizaci stavby VVN-V1997_V1998 – zvýšení přenosové schopnosti. |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Záměr pronájmu 1/2026
č. 41/2026 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Opatření obecné povahy
č. 40/2026 | OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Veřejná vyhláška, opatření obecné povahy, stanovení přechodové úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 33/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Opatření obecné povahy
č. 34/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 | ||
|
Rozhodnutí povolení stavby
č. 39/2026 | Rozhodnutí Rozhodnutí |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 24.6.2026
č. 32/2026 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet 2025 návrh
č. 24/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
č. 31/2026 | Zprávy Zprávy |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet 2024
č. 20/2025 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 27/2026 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Opatření obecné povahy veřejnou vyhláškou
č. 25/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška, opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 23/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Porovnání všech položek výpočtu (kalkulace) cen pro vodné a stočné za kalendářní rok 2025 a dosažené skutečnosti v témže roce
č. 15/2026 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 6.5.2026
č. 22/2026 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Opatření obecné povahy městyse Lázně Toušeň č. 1/2026
č. 21/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Stáhnout | ||
|
Dodatek č.1
č. 20/2026 | Veřejnoprávní smlouvy Veřejnoprávní smlouvy |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška
č. 9/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Návrh opatření obecné povahy veřejnou vyhláškou
č. 13/2026 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška
č. 10/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout |