Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 22.9.2021
č. 26/2021 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
ÚP Káraný
č. 25/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích
č. 23/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 13/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o době a místě konání voleb
č. 15/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Vyrozumění o termínu školení OVK
č. 20/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Svolání 1. zasedání OVK
č. 14/2021 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 30.6.2021
č. 19/2021 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Oznámení o veřejném projednání návrhu opatření obecné povahy změny č. 3 ÚP.
č. 16/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Návrh Změny č.3 ÚP Lázně Toušeň
č. 17/2021 | Územní plán Územní plán |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 | ||
|
Veřejná vyhláška o uložení písemnosti
č. 18/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet 2019
č. 17/2020 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 5.5.2021
č. 22/2021 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
veř. vyhláška
č. 6/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout |