Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Rozpočtové opatření 1/2022
č. 2/2022 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet obce na rok 2022
č. 44/2021 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
INFORMACE o konání a POZVÁNKA na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 32/2022 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Záměr prodeje pozemků
č. 25/2022 | Záměr obce - majetek Záměr obce - majetek |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu městyse Lázně Toušeň na rok 2023
č. 26/2022 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh Střednědobého výhledu rozpočtu městyse Lázně Toušeň na roky 2024 - 2028
č. 27/2022 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy
č. 24/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň 19.10.2022
č. 22/2022 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy ve stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci č.: II/245 ul. Hlavní v k.ú. Lázně Toušeň z důvodu filmového natáčení
č. 21/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Opatření obecné povahy - kormorán velký
č. 19/2022 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Stáhnout | ||
|
Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 20/2022 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Vyrozumění členů OVK, jejichž účast na školení je povinná, o termínech školení
č. 16/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Volby 2022 - Oznámení o době a místě konání voleb
č. 17/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Volby 2022 - Svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 15/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů volených do Zastupitelstva obce
č. 12/2022 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání zastupitelstva 29.6.2022
č. 18/2022 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - oznámení o místě a lhůtě předání lesních hospodářských osnov pro zařizovací obvod Zbraslav
č. 14/2022 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Návrh závěrečného účtu za rok 2021
č. 9/2022 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 | ||
|
Závěrečný účet 2020, včetně příloh
č. 40/2021 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 | ||
|
Pozvánka na zasedání Zastupitelstva
č. 11/2022 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout |