Úřední deska

Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků.
Stáhnout
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení
Oznámení
Příloha 1 Příloha 2
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen.
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen.
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim.
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024.

Archiv úřední desky (234 položek)

Dokumenty po datu sejmutí.

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 12. 4. 2023
č. 15/2023 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
Strategický plán rozvoje území městyse Lázně Toušeň pro období 2014 - 2024
č. 13/2023 | Dokumenty
Dokumenty
Stáhnout
Vyhlášení konkursního řízení na obsazení pracovního místa ředitele/ředitelky Základní školy a Mateřské školy Lázně Toušeň
č. 10/2023 | Výběrová řízení
Výběrová řízení
Stáhnout
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy, stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích, na silnici č. II/245 ul. Hlavní, na silnici č.: III/2453 Nehvizdská a na místních komunikacích z důvodu konání kulturní akce "Toušeňská pouť 2023"
č. 11/2023 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zatupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 12/2023 | Konání Zastupitelstva
Konání Zastupitelstva
Stáhnout
Okresní soud Praha- východ, vyhláška - usnesení o určení data smrti
č. 8/2023 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Rozpočtové opatření 3/2022
č. 7/2023 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Pozvánka na vlnou hromadu honebního společenstva Toušeň
č. 6/2023 | Pozvánka
Pozvánka
Stáhnout
COVID 19 - Telefonní číslo pro žadatele o zvláštní přenosnou volební schránku (karanténa/izolace)
č. 5/2023 | Volby
Volby
Stáhnout
Oznámení o době a místě konání volby prezidenta - 2. kolo
č. 4/2023 | Volby
Volby
Stáhnout
COVID 19 - Telefonní číslo pro žadatele o zvláštní přenosnou volební schránku (karanténa/izolace)
č. 1/2023 | Volby
Volby
Stáhnout
Volba prezidenta ČR - umístění volebních stanovišť ve SK
č. 37/2022 | Volby
Volby
Příloha 1 Příloha 2
Oznámení o době a místě konání volby prezidenta
č. 34/2022 | Volby
Volby
Stáhnout
Oznámení o svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 33/2022 | Volby
Volby
Stáhnout
Volba prezidenta ČR - Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 31/2022 | Volby
Volby
Stáhnout
Výsledky hlasování ve volebním okrsku
č. 3/2023 | Volby
Volby
Stáhnout
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 14. 12. 2022
č. 35/2022 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
Magistrát města Kladna - veřejná vyhláška, hromadný předpis k nahlédnutí, místní poplatek za rok 2020
č. 29/2022 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Magistrát města Kladna - veřejná vyhláška, hromadný předpis k nahlédnutí, místní poplatky 2021
č. 30/2022 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Rozpočtové opatření 2/2022
č. 23/2022 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout