Úřední deska

Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků.
Stáhnout
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení
Oznámení
Příloha 1 Příloha 2
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen.
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen.
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim.
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024.

Archiv úřední desky (234 položek)

Dokumenty po datu sejmutí.

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 22.9.2021
č. 26/2021 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
ÚP Káraný
č. 25/2021 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Příloha 1 Příloha 2
Stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích
č. 23/2021 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 13/2021 | Volby
Volby
Stáhnout
Oznámení o době a místě konání voleb
č. 15/2021 | Volby
Volby
Stáhnout
Vyrozumění o termínu školení OVK
č. 20/2021 | Volby
Volby
Stáhnout
Svolání 1. zasedání OVK
č. 14/2021 | Volby
Volby
Stáhnout
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 30.6.2021
č. 19/2021 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Příloha 1 Příloha 2
Oznámení o veřejném projednání návrhu opatření obecné povahy změny č. 3 ÚP.
č. 16/2021 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Návrh Změny č.3 ÚP Lázně Toušeň
č. 17/2021 | Územní plán
Územní plán
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4
Veřejná vyhláška o uložení písemnosti
č. 18/2021 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Závěrečný účet 2019
č. 17/2020 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Příloha 1 Příloha 2
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 5.5.2021
č. 22/2021 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
veř. vyhláška
č. 6/2021 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout