Úřední deska

Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků.
Stáhnout
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby
Volby
Stáhnout
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení
Oznámení
Příloha 1 Příloha 2
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní
Ostatní
Stáhnout
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet
Rozpočet
Stáhnout
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen.
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen.
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim.
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024.

Archiv úřední desky (234 položek)

Dokumenty po datu sejmutí.

Název dokumentu Vyvěšeno Sejmuto Akce
Dražební vyhláška o provedení elektronické dražby nemovitých věcí
č. 30/2024 | Elektronické dražby
Elektronické dražby
Stáhnout
Sdělení Odboru životního prostředí, oddělení ochrany ovzduší, Městského úřadu Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
č. 07/2024 | Oznámení
Oznámení
Stáhnout
Oznámení o době a místu konání voleb
č. 33/2024 | Volby
Volby
Stáhnout
Oznámení o svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 32/2024 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva Středočeského kraje
č. 28/2024 | Volby
Volby
Stáhnout
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 35/2024 | Konání Zastupitelstva
Konání Zastupitelstva
Stáhnout
Záměr pronájmu 1/2024
č. 34/2024 | Záměr pronájmu
Záměr pronájmu
Stáhnout
Opatření obecné povahy - podmínky uplatňování Zásad regulace bolševníku velkolepého
č. 31/2024 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Rozhodnutí o umístění stavby - sítě el. komunikace "FFTx_P_Superb_Lázně_Toušeň_LAPRA1-11010-115741"
č. 29/2024 | Rozhodnutí
Rozhodnutí
Příloha 1 Příloha 2
Souhrn přijatých usnesení ze Zasedání zastupitelstva konaného dne 24. 6. 2024
č. 25/2024 | Usnesení Zastupitelstva
Usnesení Zastupitelstva
Stáhnout
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 24. 6. 2024
č. 24/2024 | Zápisy Zastupitelstva
Zápisy Zastupitelstva
Stáhnout
Oznámení - Omexon, realizace přeložek vedení VVN z důvodu výstavby nového vlakového koridoru
č. 04/2024 | Oznámení
Oznámení
Stáhnout
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 23/2024 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - bolševník velkolepý
č. 22/2024 | Veřejná vyhláška
Veřejná vyhláška
Stáhnout
Závěrečný účet 2023 - návrh
č. 20/2024 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 Příloha 13
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň 2022
č. 25/2023 | Závěrečný účet
Závěrečný účet
Stáhnout
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 21/2024 | Konání Zastupitelstva
Konání Zastupitelstva
Stáhnout
Oznámení zahájení územního řízení - "FTTx_P_Superb_Lázně_Toušeň_LAPRA1-11010-115741"
č. 19/2024 | Oznámení
Oznámení
Příloha 1 Příloha 2
Oznámení o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu
č. 18/2024 | Volby
Volby
Stáhnout
Vyrozumění členů okrskové volební komise, jejichž účast na školení je povinná, o termínech školení
č. 17/2024 | Volby
Volby
Stáhnout