Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 4/2024
č. 52/2024 | Obec. záv. vyhl./nař. Obec. záv. vyhl./nař. |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu městyse Lázně Toušeň na rok 2025
č. 49/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu Služby městyse Lázně Toušeň na rok 2025
č. 57/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu ZŠ a MŠ Lázně Toušeň na rok 2025
č. 56/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2024
č. 27/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2024
č. 36/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 2/2024
č. 45/2024 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2024 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 39/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2024 a Střednědobý výhled rozpočtu– Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň, p.o.
č. 41/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 51/2024 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Nařízení Státní veterinární správy - mimořádná veterinární opatření - vysoce nebezpečná nákaza - drůbež a ostatní ptactvo
č. 50/2024 | Veterinární opatření Veterinární opatření |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
VV - opatření obecné povahy - Zásady regulace pajasanu žláznatého (Ailanthus altisima) v České republice
č. 48/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 46/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 3/2024
č. 44/2024 | Obec. záv. vyhl./nař. Obec. záv. vyhl./nař. |
Stáhnout | ||
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 2/2024
č. 43/2024 | Obec. záv. vyhl./nař. Obec. záv. vyhl./nař. |
Stáhnout | ||
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň 1/2024
č. 42/2024 | Obec. záv. vyhl./nař. Obec. záv. vyhl./nař. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - pajasan žláznatý
č. 37/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Souhrn přijatých usnesení ze Zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaném dne 18. 9. 2024
č. 41/2024 | Usnesení Zastupitelstva Usnesení Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 18.9.2024
č. 38/2024 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích pro uzavírku silnice č. II/245 ul. Hlavní, k. ú. Lázně Toušeň
č. 36/2024 | Opatření obecné povahy Opatření obecné povahy |
Příloha 1 Příloha 2 |