Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Přechodná úprava provozu - SERVIS VŠEM
č. 10/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Pozvánka ke zkouškách znalosti hub 2022
č. 7/2022 | Pozvánka Pozvánka |
Stáhnout | ||
|
Daň z nemovitých věcí
č. 5/2022 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - úprava provozu
č. 6/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Veřejná vyhláška - Středočeský kraj, úz. rozvoj
č. 8/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Záměr prodeje
č. 3/2022 | Záměr obce - majetek Záměr obce - majetek |
Stáhnout | ||
|
POUŤ 2022
č. 4/2022 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva 30.3.2022
č. 13/2022 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Pozvánka na zasedání zastupitelstva městyse
č. 48/2022 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Nařízení 1/2022
č. 1/2022 | Nařízení Nařízení |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy - úprava provozu
č. 47/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Obecně závazná vyhláška o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství
č. 46/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Územní plán změna č. 3
č. 45/2021 | Územní plán Územní plán |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2021
č. 39/2020 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Doručení písemnosti
č. 43/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Pozvánka na zasedání zastupitelstva městyse
č. 42/2021 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu
č. 27/2021 | Záměr obce - majetek Záměr obce - majetek |
Stáhnout | ||
|
Doručení písemnosti
č. 41/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu
č. 21/2021 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
statutární město Kladno - místní poplatek
č. 24/2021 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout |