Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Závěrečný účet 2024 - návrh
č. 17/2025 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2023
č. 26/2024 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 18/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Pozvánka ke zkouškám znalosti hub v roce 2025
č. 04/2025 | Pozvánka Pozvánka |
Stáhnout | ||
|
Porovnání všech položek výpočtu cen pro vodné a stočné za kalendářní rok 2024 a dosažení skutečnosti v témže roce
č. 13/2025 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Finanční úřad pro Středočeský kraj
č. 12/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 3/2025
č. 15/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 2/2025
č. 14/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Finanční úřad pro Středočeský kraj
č. 10/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
č. 09/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň, konaného dne 26. 3. 2025
č. 08/2025 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň o místním poplatku za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci 1/2025
č. 07/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 05/2025 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 1/2025
č. 03/2025 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
č. 06/2025 | Dokumenty Dokumenty |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Hromadný předpisný seznam
č. 01/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Oznámení zveřejnění údajů o vydané změně č. 3 územního plánu Nový Vestec
č. 02/2025 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 3/2024
č. 11/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Nařízení Státní veterinární správy, kterým se mění nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2024/172068-S ze dne 27. 11. 2024
č. 55/2024 | Veterinární opatření Veterinární opatření |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 11. 12. 2024
č. 54/2024 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout |