Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Svolání prvního zasedání okrskové volební komise
č. 16/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Volby do Evropského parlamentu - Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
č. 08/2024 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Celkové porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné za rok 2023
č. 14/2024 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - hromadný předpisný seznam Daně z nemovitých věcí na rok 2024
č. 15/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - oznámení o projednávání návrhu zadání územního plánu Lázně Toušeň
č. 12/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - hromadný předpisný seznam č. j. 1611967/24/2100-11530-200796, DAŇ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ NA ROK 2024
č. 10/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu
č. 13/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy č. 1/2024, Vlk obecný
č. 11/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Toušeňská pouť 2024
č. 09/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 6. 3. 2024
č. 06/2024 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
VV - opatření obecné povahy, stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
č. 05/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 03/2024 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Výzva občanům k podávání podnětů pro nový územní plán Lázně Toušeň
č. 02/2024 | Územní plán Územní plán |
|||
|
Veřejná vyhláška - Návrh opatření obecné povahy, výjimka ze zákazu - vlk obecný
č. 01/2024 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 12. 12. 2023
č. 37/2023 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Seznam nedostatečně identifikovaných vlastníků
č. 27/2023 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2023
č. 30/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet obce na rok 2023
č. 36/2022 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu 2024
č. 34/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 35/2023 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout |