Úřední deska
Oficiální dokumenty městyse Lázně Toušeň
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků
č. 43/2026 | Volby Informace pro volební strany o počtu a sídle volebních okrsků. |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška Oznámení o konání veřejného projednání návrhu územního plánu Lázně Toušeň
č. 38/2026 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Informace o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů
č. 37/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
č. 36/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Počet členů zastupitelstva obce Lázně Toušeň na volební období 2026 - 2030
č. 35/2026 | Volby Volby |
Stáhnout | ||
|
Rozpočtové opatření 1/2026
č. 30/2026 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Závěrečný účet městyse Lázně Toušeň za rok 2025
č. 29/2026 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 28/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Optika CETIN - harmonogram průběhu výstavby
č. 26/2026 | Oznámení Oznámení |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Rozhodnutí o odmítnutí žádosti o informace ze dne 20.4.2026
č. 16/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 19/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 18/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 17/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb.
č. 1/2026 | Ostatní Ostatní |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet 2026 – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 44/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Rozpočet městyse Lázně Toušeň na rok 2026
č. 42/2025 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Střednědobý výhled rozpočtu na období 2027 až 2030 - ZŠ a MŠ
Strednodoby vyhled rozpoctu ZS a MS Lazne Tousen. |
— | ||
|
Veřejná vyhláška - přechodná úprava provozu
Opatreni obecne povahy, prechodna uprava provozu na silnici c. II/245 v k.u. Lazne Tousen. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.
Vyrocni zprava o svobodnem pristupu k informacim. |
— | ||
|
Výroční zpráva dle §18 zákona č. 106/1999 Sb.
Výroční zpráva o poskytování informací za rok 2024. |
— |
Archiv úřední desky (234 položek)
Dokumenty po datu sejmutí.
| Název dokumentu | Vyvěšeno | Sejmuto | Akce |
|---|---|---|---|
|
Veřejná vyhláška - Výzva k uhrazení místních poplatků za odpady
č. 33/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Lesy České republiky, s.p. - Výběrové řízení k uzavření kupní smlouvy na prodej nemovité věci
č. 29/2023 | Ostatní Ostatní |
Příloha 1 Příloha 2 | ||
|
Veřejná vyhláška - vydání 3. a 10. aktualizace Zásad územního rozvoje Středočeského kraje
č. 32/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 11. 10. 2023
č. 31/2023 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu – Služby městyse Lázně Toušeň, p.o.
č. 38/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Návrh rozpočtu a Střednědobého výhledu rozpočtu– Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň, p.o.
č. 40/2023 | Rozpočet Rozpočet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 28/2023 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Zveřejnění seznamu nedostatečně identifikovaných vlastníků
č. 9/2023 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Záměr pronájmu č. 1/2023
č. 26/2023 | Záměr pronájmu Záměr pronájmu |
Stáhnout | ||
|
Obecně závazná vyhláška městyse Lázně Toušeň k zajištění udržování čistoty ulic a jiných veřejných prostranství k ochraně životního prostředí, zeleně v zástavbě a ostatní veřejné zeleně (Účinnost právního předpisu od: 27. 7. 2023)
č. 24/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Souhrn přijatých usnesení ze Zasedání zastupitelstva konaného dne 28. 6. 2023
č. 23/2023 | Usnesení Zastupitelstva Usnesení Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Zápis ze zasedání Zastupitelstva městyse Lázně Toušeň konaného dne 28. 6. 2023
č. 22/2023 | Zápisy Zastupitelstva Zápisy Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Oznámení o vyhlášení veřejné výzvy - referent úřadu
č. 20/2023 | Výběrová řízení Výběrová řízení |
Stáhnout | ||
|
Návrh Závěrečného účtu Městyse Lázně Toušeň za rok 2022
č. 19/2023 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9 Příloha 10 Příloha 11 Příloha 12 Příloha 13 | ||
|
Závěrečný účet 2021 schválený
č. 28/2022 | Závěrečný účet Závěrečný účet |
Stáhnout | ||
|
Informace o konání a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva městyse Lázně Toušeň
č. 21/2023 | Konání Zastupitelstva Konání Zastupitelstva |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy stanoví přechodnou úpravu provozu na silnicích II. a III. třídy vedoucích na území obce s rozšířenou působností Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
č. 18/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 | ||
|
Usnesení o nařízení elektronické dražby - dražební vyhláška
č. 17/2023 | Oznámení Oznámení |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy spočívající ve stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci ul. Nad Křížkem a ul. Na Panském v k. ú. Lázně Toušeň z důvodu pokládky kabelu KNN
č. 16/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout | ||
|
Veřejná vyhláška - Daň z nemovitých věcí na rok 2023
č. 14/2023 | Veřejná vyhláška Veřejná vyhláška |
Stáhnout |